سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

90/12/3
2:13 ع

خوش آمدید

 نرم‌افزار Word، زیباسازی متن- بخش دوم

در درس قبل با گزینه های مربوط به بخش Font از منوی Home آشنا شدیم. در این درس با گزینه های بخش Paragraph که بیشتر برای پاراگراف بندی و شکل دهی به متن، به منظور زیباتر شدن متن نوشته شده در نرم‌افزار Word استفاده می شود، آشنا خواهیم شد.

 گزینه های بخش Paragraph

مرتب سازی (Alignment)

برای مرتب‌سازی متن، ابتدا باید مشخص کنید که متن شما به انگلیسی است یا فارسی. اگر متن به فارسی است، باید مکان نما را به طور پیش فرض «راست به چپ» تنظیم کنید. در این صورت با رفتن به خط بعدی، مکان نما به طور پیش فرض در سمت راست قرار می گیرد و واژه ها از راست به چپ نوشته می شود.

برای این کار از دو آیکون زیر استفاده کنید.

آیکون های مرتب سازی در نرم افزار Word

متن های نوشته شده در نرم افزار Word را می توان به چهار بخش «راست چین»، «چپ چین»، «وسط چین» و «چیدمان مرتب از دو سمت» تنظیم کرد.

برای تنظیم متن به هر کدام از این چهار حالت، ابتدا پاراگراف مورد نظر از متن را انتخاب و سپس با استفاده از آیکون های مرتب سازی، تغییرات را به پاراگراف اعمال می کنیم.

در تصویر زیر آیکون های مرتب سازی را می بینید:

آیکون های مرتب سازی

این آیکون ها، همانطور که از شکلشان هم پیداست، به ترتیب برای چیدمان مرتب از دو سمت، راست چین کردن، وسط چین کردن و چپ چین کردن پاراگراف انتخاب شده به کار می رود.


به مثال زیر توجه کنید:

آیکون های مرتب سازی در نرم افزار Word

ایجاد لیستبا استفاده از گزینه (Bullets)  می توان خطوط نوشته شده را به صورت یک لیست با نماد گرافیکی مشخص تنظیم کرد.

آیکون (Bullets)   مرتب سازی در نرم افزار Word

با کلیک بر روی گزینه Bullets شکل زیر نشان داده می شود که دارای چهار گزینه Recently Used Bullets و Bullet Library و Change List Level و Define New Bullet است.

آیکون (Bullets)   مرتب سازی در نرم افزار Word

گزینه Recently Used Bullets آخرین آیکون های استفاده شده را نشان می دهد.

با استفاده از بخش Bullet Library می توان شکل آیکون برای لیست را عوض کرد.

از گزینه  Change List Level زمانی استفاده می شود که بخواهید فاصله یک لیست را از سمت راست صفحه بیشتر کنید. برای فعال شدن این گزینه ابتدا لیست مورد نظر را انتخاب و سپس فاصله آن را با آیکون مشخص شده، تنظیم کنید.

آیکون (Bullets)   مرتب سازی در نرم افزار Word

با استفاده از گزینه Define New Bullet می توان یک آیکون جدید ایجاد کرد. با کلیک بر این گزینه پنجره زیر باز می شود:

آیکون (Bullets)   مرتب سازی در نرم افزار Word

از گزینه Symbol برای انتخاب نماد آیکون، از گزینه Picture برای انتخاب تصویر آیکون و از بخش  Alignment برای تنظیم نسبت فاصله آیکون تا متن استفاده کنید. در بخش Preview شکل آیکون و فاصله تنظیمی آن نمایش داده می شود.

شماره گذاری

برای شماره گذاری یک مجموعه یا یک لیست، از گزینه Numbering استفاده می کنیم.

آیکون Numbering  مرتب سازی در نرم افزار Word

گزینه های بخش Numbering شبیه گزینه های بخش Bullets است، با این تفاوت که در بخش Numbering گزینه ای به نام Set Numbering Value وجود دارد که پس از تخصیص شماره گذاری به یک لیست، می توان شماره نخست آن را از «1» به عدد دلخواه دیگری تغییر داد.

ایجاد لیست چند بخشی

برای ایجاد یک لیست چند بخشی ابتدا تمام موارد لیست را پشت سر هم بنویسید. سپس خط هایی که می خواهید به عنوان «زیر مجموعه لیست قبلی» قرار بگیرد را یک «فاصله» به جلو ببرید. برای این کار از کلید Tab استفاده کنید.

ایجاد لیست چند بخشی در نرم افزار Word

اکنون با استفاده از گزینه لیست، شکل آیکون مورد نظرتان را از بخش List Library انتخاب و لیست تان را ایجاد کنید. برای زیباتر شدن کار می توان فونت بخش های اصلی را برجسته و یا تغییر داد.

ایجاد لیست چند بخشی در نرم افزار Word

تغییر محل پاراگراف ها با استفاده از گزینه Indent

گزینه Indent

اگر بخواهید بخشی از متن نوشته شده را با فاصله ای مجزا از متون دیگر به سمت چپ یا راست صفحه منتقل کنید، می توانید از گزینه های Increase Indent و Decrease Indent که در تصویر زیر نشان داده شده، استفاده کنید.

برای مثال در تصویر زیر عبارت های «تاریخ، شماره، پیوست» را با استفاده از گزینه Increase Indent به سمت چپ سند منتقل کردیم.

گزینه Indent

نکته: اگر مکان نما را بعد از واژه «پیوست» قرار دهیم و کلید Enter را بزنیم، مکان نما در خط بعد درست زیر واژه پیوست قرار می گیرد. برای بازگشت مکان نما به محل اصلی، می توان از گزینه Decrease Indent استفاده کرد.

تنظیم فاصله بین خطوط

برای تغییر اندازه بین خط ها از گزینه Line Spacing که در تصویر زیر نشان داده شده است، استفاده کنید.

تنظیم فاصله بین خطوط در نرم افزار Word

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، اندازه بین خط ها از حالت پیش فرض که 1.15 بود را به عدد 2 تغییر دادیم. دیگر زیرمنوهای مربوط به گزینه Line Spacing عبارت است از:

Add Space After Paragraph: با استفاده از این گزینه، می توان بعد از هر پاراگراف یک فاصله ایجاد کرد.

تنظیم فاصله بین خطوط در نرم افزار Word

در صورتی که بر روی گزینه Add Space After Paragraph کلیک کنید، فاصله بعد از پاراگراف اعمال و این گزینه تبدیل به Remove Space After Paragraph می شود. به این معنا که هرگاه از ایجاد فاصله بعد از پاراگراف پشیمان شدید، با کلیک دوباره بر این گزینه، فاصله مورد نظر حذف خواهد شد.

تنظیم فاصله بین خطوط در نرم افزار Word

Add Space Before Paragraph: این گزینه شبیه گزینه قبلی است با این تفاوت که به جای ایجاد فاصله در پاراگراف «بعدی»، این فاصله را در پاراگراف «قبلی» اعمال می کند. برای بازگرداندن حالت پاراگراف به صورت قبلی نیز پس از اعمال فاصله، گزینه Remove Space Before Paragraph را کلیک کنید.

Line Spacing Paragraph Option: با انتخاب این گزینه، پنجره ای به شکل زیر باز می شود:

Line Spacing Paragraph Option در نرم افزار Word

با استفاده از این پنجره می توان تنظیمات کلی پاراگراف (که البته تاکنون با برخی از آنان آشنا شده ایم) را انجام داد. به طور کلی این پنجره دارای چهار بخش General و Indentation و Spacing و Preview است. بخش General مربوط به مرتب سازی یا (Alignment) است و بخش Indentation نیز مربوط به تغییر محل پاراگراف هاست که در این درس توضیح داده شد.

در این بخش ها می‌توانید تنظیمات دقیق تری بر روی آنها اعمال کنید. به طور مثال آموختیم که با استفاده از گزینه Indent می‌توانیم بخشی از متن نوشته شده را با فاصله ای مجزا از متون دیگر به سمت چپ یا راست صفحه منتقل کنیم. در این پنجره می توانیم این فاصله را با اندازه دقیق تری اعمال کنیم. همچنین می توانیم سند Word را به صورتی تنظیم کنیم که نخستین خط از متن نوشته شده در هر پاراگراف را با فاصله کمی از سمت راست و متفاوت نسبت به دیگر خطوط درج کند. برای این کار از گزینه Special در پنجره Line Spacing استفاده می کنیم:

از گزینه Special در پنجره Line Spacing

در بخش Spacing نیز می توان تنظیمات مربوط به فاصله بین خطوط را انجام داد. مثلا می توان اندازه بین پاراگراف با پاراگراف بعدی (یا قبلی) را به طور دقیق مشخص کرد. (برای این کار عددی را از گزینه های Before و After انتخاب کنید.)

کلیه تغییراتی که در این پنجره بر روی پاراگراف اعمال می کنید، از منوی Preview قابل نمایش است.

نکته: در پنجره باز شده اگر بر روی گزینه Default کلیک کنید، نرم افزار Word تغییرات جاری را به عنوان تنظیمات پیش فرض در نظر می گیرد.

رنگ آمیزی پس زمینه

با استفاده از گزینه Theme Color، می توانید پس زمینه متن نوشته شده را به رنگ دلخواه درآورید.

این رنگ آمیزی می تواند شامل یک پاراگراف و یا کل متن باشد. تفاوت Theme Color با گزینه Highlight که در درس قبل خواندیم در این است که گزینه Highlight تنها پس زمینه واژه‌، یا واژه های انتخاب شده را رنگ آمیزی می کند، اما در گزینه Theme Color رنگ پس زمینه تغییر و با اضافه کردن واژه، پس زمینه آن نیز به طور اتوماتیک تغییر می کند. این تغییر تا جایی که رنگ پس زمینه را به حالت پیش فرض (سفید) برنگرداندیم، ادامه پیدا می کند. گزینه های مربوط به زیر منوی Theme Color همانند گزینه های Highlight است.

رنگ آمیزی پس زمینه Highlight در، نرم افزار Word

درج خط به دور یک پاراگراف

از منوی Border برای درج خط در زیر، بالا، سمت چپ و یا سمت راست یک پاراگراف استفاده می شود. در این منو، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که در بخش درج جدول در نرم‌افزار Word با آنها آشنا خواهیم شد.

رنگ آمیزی پس زمینه ، نرم افزار Word

برای حذف خطوط ایجاد شده، کافی است بخش مورد نظر را انتخاب و از منوی Borders، گزینه No Border را کلیک کنید.

استفاده از خط کش

برای فعال کردن خط کش ابتدا از آیکون بالای اسکرول بار، (سمت راست) بر روی آیکونی که در تصویر زیر می بینید، کلیک کنید. (اگر ماوس را بر روی این آیکون نگه دارید، گزینه View Ruler نشان داده می شود. برای مخفی کردن خط کش هم از همین گزینه استفاده کنید.)

استفاده از خط کش در، نرم افزار Word

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، خط کش در نرم افزار Word به دو صورت عمودی و افقی ظاهر شده است. از خط کش برای تنظیم دقیق تر فاصله پاراگراف ها با کناره های صفحه استفاده می شود.

خط کش افقی دو گیره چپ و راست دارد. از این‌گیره ها می توان برای تنظیم پاراگراف ها استفاده کرد. برای مثال، در تصویر زیر، بخش انتخابی با دو گیره راست و چپ خط کش، به وسط صفحه منتقل شده است:

تنظیم فاصله و استفاده از کل صفحه در یک سند

با استفاده از خط کش می توان استفاده بیشتری از یک صفحه کرد. نرم افزار Word به طور پیش فرض، متن را با فاصله مشخصی از بالا، پایین، راست و چپ صفحه تنظیم می کند. برای کم کردن این فاصله، (برای شروع از سمت راست) کافی است ماوس را به سمت راست خط کش هدایت کرده و در بخشی که خط کش با دو رنگ آبی و سفید از هم تفکیک شده ( Margin Right) این فاصله را با درگ کردن (نگه داشتن کلیک چپ، حرکت به سمت راست و رها کردن کلیک)، کم کنید.

تنظیم فاصله و استفاده از کل صفحه در یک سند، نرم افزار Word

همین کار را با زیاد کردن طول خط کش به سمت چپ، بالا و پایین نیز انجام دهید.

توجه داشته باشید که خط کش و در حالت Print Layout نمایش داده می شود.

برای بازگرداندن تنظیمات به بخش اولیه، می توانید از گزینه Undo که در درس های قبلی آموختیم، استفاده کنید.

 


پیام رسان

+ "یگذارید کودک بمانم"+ @};-+ اسلحه نیمه سنگین جهت مبارزه با اشغالگران فلسطین در نوار غزه+ :D+ :-o+ B-)+ :D+ بدون شرح+ تامل در جهان آفرینش@};-+ تامل در جهان آفرینشمشخصات مدیر وبلاگ
 
*مهران ارغوان*[785]
 

مطالب کامپیوتری دارم. از همه وبلاگ ها هم دیدبانی میکنم.در میهن بلاگ هم با همین اسم یک وبلاگ دارم


لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
امنیت ایمیل - نکات کلی, مهران ارغوان ، عکاسی؛ فیلترها ، یوزرنیم پسورد نود 32 ورژن 5و4 شنبه 19شهریورماه90 ، یوزرنیم و پسورد تریال طلایی ورژن5 آنتی ویروس نود32 (لایسنس 1ماهه ، یوزرنیم و پسوردآنتی ویروس نود32 ؛روزشنبه1390/7/23؛Username Passw ، یوزرنیم و پسوردآنتی ویروس نود32 روز شنبه 1390/7/30،nod 32،آبدیت ، یوزرنیم و پسوردآنتی ویروس نود32؛چهارشنبه 1390/7/27مهرماه؛nod32 ، یوزرنیم و پسوردتریال آنتی ویروس نود32 پنج شنبه 16 خرداد 1392 ، یوزرنیم و پسوردتریال آنتی ویروس نود32 شنبه 19 اسفند ماه 1391 ، یوزرنیم و پسوردتریال آنتی ویروس نود32 شنبه 4 آبان 1392،نود 32 جد ، یوزرنیم و پسوردتریال آنتی ویروس نود32پنج شنبه 4 اسفند ماه--23فور ، یوزرنیم و پسوردتریال آنتی ویروس نود32سه شنبه 22فروردین 9 اوریل 2 ، یوزرنیم و پسوردنود32 ورژن4و 5 پنچ شنبه 7 مهر ماه1390 1390/7/7 ، یوزرو پسورد تریال آنتی ویروس نود32چهارشنبه12دی ماه--18ژانویه2012 ، یوزرو پسورد تریال طلایی آنتی ویروس نود32 ،(لایسنس ارجینال) ؛نود ، یوزرو پسورد تریال طلایی ورژن(5) آنتی ویروس نود32 روزجمعه (18 آذر ، یک مرور سریع و ریزه کاری های پشتیبان گیری؛بکاب؛انواع بکاب ، کپی رایت و ذکر منبع در وبلاگ نویسی ، کدام باهوشترند، زنان یا مردان ؟ ، کلیات گوگل آنالیتیکز، گوگل آنالیتیکز چیست،گوگل؛طریق کار با گوگل ، قالب وبلاگ چیست ، مدیریت ایمیل ها روی دسکتاپ - تاندربرد ، مدیریت کارها با استفاده از جیمیل،جیمیل،مدیریت جیمیل،آموزش جیمیل ، مقدمه و آشنایی با نرم افزار ورد (Word) ، مهران ارغوان ، مکاتبات ایمیلی به صورت رمزنگاری شده ، نحوه کار سنسورهای تصویری ، نرم افزار Word ، کار با جدول ها،قسمت اول ، نرم افزار Word، کار با صفحات و شیوه های نمایش یک سند ، نرم‌افزار Word، زیباسازی متن- بخش دوم ، نقش و کیفیت نور در عکاسی،کنترل نورى که داخل دوربین مى شود،تعیین ، نگاهی به آناتومی یک ایمیل - بخش اول ، نگاهی به آناتومی یک ایمیل - بخش دوم ، نود 32 ، نود 32 ، نود32 ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 ، روزشنبه 1390/8/7 (7آبان)،آبدیت جد ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 ،دوشنبه1390/8/30(30آبان) ،آبدیت جدی ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 روز سه شنبه 1390/8/3 (3 آبان،nod32، ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 روزچهار شنبه (18آبان)؛نود32،آبدیت ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 روزسه شنبه 1390/8/10 (10آبان)،آبدیت ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 ورژن (5) روز چهارشنبه 1390/8/11؛نود ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 ورژن (5) روزچهار شنبه 1390/8/25 ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 ورژن (5)چهارشنبه آذرماه (30)" ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32، روز شنبه 1390/8/28،آبدیت جدید نود ، یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32؛ ورژن (5) روزپنچ شنبه (19آبان)؛آبدی ، یوزرنیم ، پسورد،آنتی ویروس نود32 ، روز سه شنبه1390/7/19مهرماه ، یوزرنیم پسورد نود 32 ورژن 5و4 پنچ شنبه 17شهریورماه90 ، یوزرنیم پسورد نود 32 ورژن 5و4 چهارشنبه 30شهریورماه90 1390/6/30 ، یوزرنیم پسورد نود 32 ورژن 5و4 سه شنبه 5مهرماه90 ، امنیت در پشتیبان گیری؛امنیت بکاب؛بکاب؛پشتیبان گیری ، امنیت در کامپیوترهای عمومی و سفر ، امنیت مرورگرهای اینترنتی ، انتخاب موضوع عکس و چگونگى بیان آن ، ایجاد یک سند Excel ، اینترنت؛ امنیت ایمیل و چت(قسمت اول) ، اینترنت؛ انتخاب رمز عبور مناسب و سوالات امنیتی ، بازیابی رمز عبور جیمیل،آموزش بازیابی رمزعبورجی میل،ایمیل،جیمیل ، بهینه سازی وبلاگ برای موتورهای جستجو ، پشتیبان گیری از زندگی آنلاین، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های ، پشتیبان گیری در سیستم عامل مک او اس اکس،بکاب،بکاب سیستم عامل ، پشتیبان گیری در سیستم عامل ویندوز،بکاب ویندوز،بکاب گرفتن از سیست ، پشتیبان گیری کلود (بک آپ آنلاین)،بکاپ؛بکاب کلود ، پشتیبان گیری؛ سایت ها و وبلاگ های اختصاصی؛بکاب از وبلاگهاوسایت ه ، تجزیه و تحلیل وب ، چرا گوگل آنالیتیکز؛گوگل آنالیتیکز،گوگل ، تصویر، صوت و ویدیو در وبلاگ ، تهیه نسخه پشتیبان ،ایمیل ها ، جیمیل،آموزش جی میل، ، جدید ترین یوزرنیم و پسورد نود 32؛ یوزر و پسورد 15 شهریور1390 ، جستجوی پیشرفته در جیمیل، مهران ارعوان ، چرخی در آزمایشگاه جیمیل،نکات بسیار کاربردی جی میل،جیمیل،ایمیل ، چگونگی بازیابی فایل های پاک شده در رایانه،ریکاوری اطلاعات رایانه ، چگونه آرشیو و اطلاعات تماس دیگر ایمیل ها را به جیمیل منتقل کنیم؟ ، دوربین عکاسی ،لنز- بخش اول ، دوربین عکاسی ،نورسنجی- بخش اول ، دوربین های دیجیتال-اجزای دوربین دیجیتال 1- سنسورها ، دوره آموزشی آشنایی با اچ‌تی‌ام‌ال و فناوری‌های اینترنت برای روزن ، راهنمای مبارزه با اسپم در جی میل ، رایانه ، نرم افزارهای ضد جاسوس افزار و تبلیغ افزار ، رایانه ؛ دیوار آتش و لزوم استفاده از آن ، رایانه، نگهداری و پاک کردن اطلاعات با امنیت بالا ، زبانه Home ، زبانه Insert ، زبانه Page Layout ، سنسورهای دیجیتال ، سه نکته طلایی گوگل آنالیتیکز؛گوگل آنالیتیکز؛ گوگل،وبلاگ ، عکسی، کمپوزیسیون یا همچینى اجزاى عکس،عکس،موضوع عکاسان ، عکاسی ،اصول و تعاریف کلى ، عکاسی ،صفحه حساس- بخش دوم ، عکاسی ،عمق در عکس ، عکاسی، آشنائى با عکاسى دیجیتال ، عکاسی، لنز- بخش سوم ، عکاسی، نورسنجی- بخش دوم ، عکاسی، واضح سازی (Focus) ، عکاسی،امکانات و تنظیم دوربین دیجیتال ، عکاسی،انتخاب دوربین دیجیتال ، عکاسی،وضوح در عکس،فکوس ، عکاسی؛ فلش (Flash) ، ' عکاسی، لنز- بخش دوم 'انواع لنزهای دوربین عکاسی ، "‏HTML برای همه- بخش اول- اصول ساخت یک صفحه ساده وب؛اچ تی ام ال" ، "اصول مقدماتی عکاسی،چطور عکس خوب و جذاب بگیریم؟" ، "اصول مقدماتی عکاسی،چطور عکس خوب و جذاب بگیریم؟,صفحه حساس- بخش ا ، "اینترنت؛ امنیت ایمیل و چت ( قسمت دوم) " ، "پشتیبان گیری از تلفن همراه،بکاب از موبایل،بکاب،موبایل،تلفن همرا ، "پشتیبان گیری از زندگی آنلاین- بخش اول: وبلاگ ها"؛پشتیبانی گیری ، "رایانه واصول اولیه پشتیبان گیری از اطلاعات آن",بکاب از رایانه؛ب ، "روش های پشتیبان گیری از اطلاعات رایانه"،بکاب ار اطلاعات رایانه ، "گوگل آنالیتیکز، بازدیدها (Visitors)- بخش اول"آشنایی با گوگل آنا ، "گوگل آنالیتیکز،بخش Intelligence "،خدمات گوگل؛ ، "گوگل آنالیتیکز،محتوا (Content)"؛گوگل،آموزش گوگل آنالیتیکز،محتوا ، "گوگل آنالیتیکز؛بازدیدها (Visitors)- بخش دوم"؛گوگل آنالیتیکز؛گوگ ، "گوگل آنالیتیکز؛بازدیدها (Visitors)، بخش سوم،گوگل ، "گوگل آنالیتیکز؛منابع ترافیک (Traffic Sources)"،گوگل آنالیتیکز؛ح ، "مرورگر چیست و چه کار می کند؟،انواع مرورگر" ، "نرم افرار Word،زیباسازی متن- بخش اول" ، "یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 چهارشنبه 5 بهمن ماه--25 ژانویه ، "یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 روز شنبه (21آبان) "؛آبدیت نود 32،ن ، "یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 شنبه 24دی ماه--14 ژانویه " ، "یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 ورژن (5)شنبه1390/9/26 آذرماه (26) ، "یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32 یکشنبه 1390/11/16بهمن ماه--05 فوری ، "یوزر و پسوردآنتی ویروس نود32روز یکشنبه (22آبان)"،آبدیت نود32، ، "یوزرنیم و پسورد ،تریال طلایی ، آنتی ویروس نود32 ،(لایسنس ارجینا ، "یوزرو پسورد ارجینال آنتی ویروس نود32 چهارشنبه14دی ماه" ، "یوزرو پسورد ارجینال آنتی ویروس نود32یکشنبه2 بهمن ماه--22ژانویه" ، "یوزرو پسورد ارجینال آنتی ویروس نود32یکشنبه9بهمن ماه--29ژانویه" ، "یوزرو پسورد تریال طلایی آنتی ویروس نود32 ؛(لایسنس ارجینال) ؛nod ، "یوزرو پسورد تریال طلایی آنتی ویروس نود32 روز پنچشنبه 8دی ماه)" ، "یوزرو پسورد تریال طلایی آنتی ویروس نود32 روز شنبه(03دی ماه)" ، \‏HTML برای همه - بخش دوم- شناخت تگ های ضروری ،اچ تی ام ال ، \عکاسی ؛نورسنجی- بخش سوم\عکاسی،نور و نورسنجی ، \نرم افزار Word ، کار با جدول ها، قسمت دوم\ ، \یوزرنیم و پسوردتریال آنتی ویروس نود32 دوشنبه1 اسفند --19 فوریه' ، \یوزرنیم و پسوردتریال آنتی ویروس نود32 دوشنبه1 اسفند --19 فوریه" ، \یوزرنیم و پسوردتریال آنتی ویروس نود32 شنبه 29 فروردین 17 آوریل2 ، آپدیت و یوزرنیم و پسوردآنتی ویروس نود32، \UsernameوPassword nod3 ، آشنایی با مهمترین تهدیدهای امنیتی در رایانه ، 'آموزش بستن سی دی رام کامپیوتر (سخت افزار) ' ، آموزش بستن و جا انداختن CPU کامپیوتر (سخت افزار) ، آموزش مایکروسافت آفیس-اکسل ، آموزش وبلاگ نویسی بطور خیلی ساده تا حرفه ای( درس دوم) ، آنتی ویروس ها و انتخاب آنها در رایانه، نود 32، انواع آنتی ویروس ، ابزارهای جانبی وبلاگ نویسی ، ابعاد سنسورها ، اجزای دوربین دیجیتال 2- کارکرد و نظافت سنسورها ، اچ تی ام ال ،آناتومی یک صفحه وب ، اچ تی ام ال ،نگاهی دقیق تر به نوار آدرس مرورگرها ، اچ تی ام ال چیست؟ داستان HTML ,داستان اچ تی ام ال, ، اچ تی ام ال, آشنایی با نرم افزارهای اینترنتی و برنامه های مدیریت ، اچ تی ام ال, جایگزین کننده های متن و برنامه های مدیریت کلیپ بورد ، اچ تی ام ال، کار با ادیتورهای متنی- WYSIWYG,نکات ضروری در آماده ، اچ تی ام ال؛ اف تی پی چیست و به چه کاری می آید؟ ، اچ تی ام ال؛ سی اس اس از کجا آمد و به چه دردی می خورد؟ ، اچ تی ام ال؛آشنایی با جاوا اسکریپت و آژاکس ، استفاده از جیمیل به صورت آفلاین ، اصول مدیریت ایمیل - بخش دوم؛ایمیل؛جیمیل؛مدیریت جیمیل ، اصول مدیریت ایمیل؛آموزش ایمیل؛آموزش جی میل،مدیریت ایمیل؛جیمیل ، افزایش سرعت اینترنت ، امضای جیمیل , چگونگی ساخت امضای جیمیل ،
لوگوی دوستان
 
دوستان
 
عاشق آسمونی ###@جزین@### عکس و مطلب جالب و خنده دار سرچشمه ادب و عرفان : وب ویژه تفسیر ادبی عرفانی قرآن مجید بچه مرشد! کلبه درویشی هم نفس نغمه ی عاشقی ****شهرستان بجنورد**** مـ یـ ـرابـ عـ ـطـ ـش تنهایی......!!!!!! تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر پروانگی ققنوس... منادی معرفت هر چی بخوای بادصبا وب سایت روستای چشام (Chesham.ir) رازهای موفقیت زندگی سیاسی عشق مهنس فخری ترانه ی زندگیم (Loyal) یادداشت های من بانوی اسمانی عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر) بزرگترین سایت خنده بازار مردود گروه اینترنتی جرقه داتکو شاه تور دانلود سوالات کارشناسی ارشد *(: دنـیــــای مـــــــن :) * اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما... سید خراسانی همسایه خورشید ستاره خاموش باشگاه پرواز  از همه جا از همه رنگ مهندسی متالورژِی ستاره بر و بچه های ارزشی بهار صداقت** حفاظ مسعود رضانژاد فهادانـ بیاببین چیه ؟ میلاد کی مرام تَرَنّم عفاف عکس و عکس دیدبان گیم دیدبان اینترنتی عشقی عکس میخوای کلیک کن *مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)* دختروپسری ازنسل امروز جیگر نامه عشق ..::منتظر بیداری::.. جیگر طلا پرستو..... جوک و خنده یه دختر تنها قلب خـــــــــــــــــــــــــــاکی دهکده ی اطلاعات توهمات یه دیوونه کشکول طراحی و ساخت بنر Romance رویای زیبا ... (سرزمین دوستی)Kingdom Of Friendship ریحانه لپ لپ سایه سحر سکوت فقط خدا زندگی زیباست پس بخند ما لایق بهترینیم داستان های زیبا +مطالب عاشقانه سرزمین دانلود ام تی دانلود- دانلود رایگان تقویت حافظه و تمرکز حواس فقط خواننده ها وبازیگران ایرانی نقشه راه عرشیان سکـوتـــ شبـانـه"

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ